Главная / Новости / 4-й етап Чемпіонату України з хобі-картингу

Подолав свій екватор Чемпіонат України з хобі-картингу, який вже традиційно підтримує компанію AUTO.RIA. 4-й за рахунком етап пройшов в цей раз на картодромі міжнародного рівня «Дніпрокарт» в мiстi Кам'янське.


У цей уїк-енд на гонку зібралося 32 пілота, в тому числі дві чарівні дівчини Серіченко Марія і Бурковська Владислава, з 8 міст України - Вінниці, Чернігова, Черкас, Києва, Харкова, Дніпра, Кам'янського та Одеси.


Так як траса Дніпрокарт проектувалася в першу чергу як картодром для проведення змагань зі спортивного картингу, а також MotoGp і інших кільцевих серій, вона природно має свої особливості в порівнянні з іншими треками чемпіонату. Наприклад, більшу частину дистанції кола пілоти їдуть, що називається, «в підлогу». З цієї причини часи кола пілотів ще щільніше, ніж зазвичай, а тому кожному потрібне дуже вдумливе тренування, щоб спробувати знайти частки секунди там, де не зміг суперник. Крім того, потрібно досить серйозна концентрація, адже будь-яке занесення в таких умовах рівносильне удару в гальмо. Як наслідок - мимо їде «паровоз» пілотів і ти вже в ролі наздоганяючого. Кваліфікацію в цей раз виграв представник Вінниці Колесник Сергій, який зумів знайти одну десяту секунди від найближчого переслідувача киянина Наумова Євгенія. Той в свою чергу, випередив «аж» на 0,22сек Машинського Артема з Дніпра. Далі таких «величезних» відривів не було - в секунду вмістилися 30 !!! людей, що обіцяло непередбачувану гонку! Швець Денис з Чернігова, який за неявку лідера чемпіонату Богайчука вважався фаворитом етапу, закінчив кваліфікацію на 12-му місці. Шляхом феноменальних зусиль йому все-таки вдалося пробратися до фіналу, де він фінішував 6-м, що в даних умовах було максимально можливим результатом.


Перша хвиля відборів показала дві речі - всі їдуть досить щільно і обганяти чисто досить складно. Як наслідок, у другій хвилі хітів була роздана ціла купа штрафів від головного судді Подоляна Олександра, адже пристрасті, як і нерви, розпалювалися, а перше місце лише одне...


В результаті особливо завзяті скотилися нижче по таблиці, а ті з пілотів, хто спокійно і планомірно виконував чітку «роботу» на треку після третьої хвилі хітів прогнозовано увійшли до фіналу - Швець (Чернігів), Наумов (Київ), Колесник (Вінниця), Звягін (Харків), Беденко (Вінниця), Ядренцов (Черкаси), Луканов (Кам'янське). Перші шість учасників пройшли за сумою очок, а ось Наумова, у якого через штраф було рівність очок з двома претендентами, у фінал «витягла» відмінна кваліфікація на 7-е стартове місце.


Фінальна гонка була захоплюючою і напруженою, адже розрив по очках у гонщиків був дуже невеликий. Фортуна цього разу була прихильна до Колесника Сергія з Вінниці, який провів дуже рівну гонку від початку до кінця і завоював заслужену перемогу. Другим на подіумі стояв харків'янин Звягін Григорій, а замкнув трійку переможців Луканов Дмитро з Кам'янського. Решта побачили фініш в такому порядку: 4-й Беденко Володимир (Вінниця), 5-й Ядренцов Дмитро (Черкаси), 6-й Швець Денис (Чернігів) та 7-й Наумов Євген (Київ).


Підсумкова таблиця фінального заїзду виглядає таким чином:


  1. Колесник Сергій (APEX Вінниця)

  2. Звягін Григорій (Pioneer Харків)

  3. Луканов Дмитро (Кам'янське)

  4. Беденко Владимир (APEX Вінниця)

  5. Ядренцов Дмитро (Cherkassy)

  6. Швець Денис (Kartodrom Чернігів)

  7. Наумов Євген (Ingul-Kart Київ)

У лідери чемпіонату, незважаючи на провальну гонку, вийшов Швець Денис (189 очок), випереджаючи найближчого суперника Бурiма Сергія з Харкова на 7 балів. Трійку лідерів за підсумком 4-х етапів замикає Гарбар Валентин з Черкас, в активі якого 175 очок. Богайчук, який очолював таблицю, скотився на 10-ю позицію, що в зайвий раз підтверджує - вся боротьба ще попереду.


Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме:

AUTO.RIA
Наградная атрибутика – ДнепрТрофи
Inter Cars - Чернігівська Філія
RED TAXI 5577 - Чернігів
Andrey Mimansa
Raskachaem_Chernigov
Radio ROKS
Мережа фітнес-клубів "X-Line sport"


Результати етапу та повна турнірна таблиця за всі етапи тут

Фотозвіт тут

Регламент Чемпіонату тут

Відносно всіх питань стосовно чемпіонату і взагалі картингу звертайтеся за телефоном (063) 994-99-69, Петренко Олександр

www.kartodrom.com.ua

p.s. Щоб виграти, або програти в гонці – треба для початку прийняти в ній участь😉

p.p.s Кохайтеся, країні не хватає пілотів☺☺☺!!!