Главная / Новости / 6-й этап Чемпионата Украины по хобби-картингу

13 жовтня, за підтримки AUTO.RIA та партнерства JUSTINI в Черкасах успішно завершився передостанній (шостий) етап Кубка України з хобі-картингу. Черкаси, як завжди гостинно зустріли учасників, черговий раз зібравши понад 40 пілотів з різних регіонів. Традиційно на домашньому етапі була хороша явка місцевих пілотів. Також в бойовому складі за перемогою приїхали представники Чернігова, Вінниці, Інгулу (Київ) і Каравану (Київ).

Ще до початку змагань було зрозуміло, що складна швидкісна траса не дає можливості прогнозувати будь-які результати. Всі учасники з нетерпінням чекали відкриття змагань, адже були в передчутті сюрпризів і чекали від своїх суперників чого завгодно.

Вже на кваліфікації ми стали свідками того, що сюрпризів буде багато. Досить впевнено домашній трек підкорився Юрію Максимейку(Черкаси), а от 2е місце взяв зовсім юний Селівоненко(Караван), який в кермі прокатного картингу їздить від сили 4 місяці. Далі було більш очікувано. В першу групу також потрапили одні з фаворитів цього сезону: Василевський(Чернігів), Макаренко(Караван), Ядренцов(Черкаси), Швець(Чернігів). Також зміг зачепитися за останнє вакантне місце в ГРУПІ 1 Вінтонів(Черкаси).

Загалом, результати кваліфікації були настільки щільні, що відразу 29 пілотів їхали з результатами від 30.000 до 31.000 сек / коло!

Після першого проїзду в явних лідерах знову опинився Василевський, якому на цьому етапі потрібно було взяти по максимуму очок в особистому заліку, щоб в загальній турнірній таблиці наздогнати свого партнера по команді Швеця в боротьбі за омріяне 1е місце. Також очки конче потрібні були Максимейку і Макаренку, які не покидають надій і продовжують боротися із сильним Наумовим за 3 місце в особистому заліку. Досвідчений пілот Вінтонів Іван не претендував на пункти в загальній турнірній таблиці, але тим не менш, однозначно збирався боротися за призові місця у Черкасах.

Ядренцов, Танцюра, Гарбар і Снігур(всі четверо з ЧЕРКАС), що знаходились у верхній частині підсумкової турнірної таблиці, невдало виступили вдома, і тим самим втратили можливість вхопитися за подіум Кубка Міст в цьому сезоні.

Потужні Наумов(Інгул) і Король(Вінниця) провалили свою кваліфікацію, але спромоглися всі 3 проїзди їхати швидко та «чисто», по черзі виграючи 3,2,1 групи, тим самим добрали необхідних очок, щоб заїхати до суперфіналу. Обидва змогли набрати непогану кількість балів на цьому етапі, що дало їм можливість утриматися вгорі турнірної таблиці.

Варто також виділити черкаського пілота Кайзера Олега, який для себе не вирішував абсолютно ніяких турнірних завдань, але бажання і настрій битися за подіум в рідному місті, дали змогу гарно та якісно проїхати гонку,що дало йому змогу посісти 5е місце за підсумком усього дня.

У фіналі їхало 7 осіб з наступною розстановкою:

Василевський - 131

Вінтонів - 119

Максимейко - 119

Макаренко - 118

Кайзер - 113

Швець - 109

Наумов - 109

Уже після суперфінального заїзду всі глядачі і учасники зійшлися на тому, що це можливо один із найкрасивіших і динамічних заїздів у їх житті. Здавалося б 7 практично рівних пілотів на складній швидкісній трасі не зможуть показати особливого видовища. Але на ділі всі 7 фіналістів протягом 15 кіл примудрилися по 4 рази мінімум змінити свої позиції, зробити цілу купу складних, красивих обгонів і дістатися до фінішної межі без єдиного штрафу!

Підсумкова статистика:

Василевський - 1, Вінтонів -2, Максимейко - 3

Командний залік:

Черкаси – 1, Чернігів – 2, Караван – 3, Інгул – 4, Вінниця – 5

Кращий час кола на етапі: Вінтонів Іван 29,664 сек/коло

Перед останнім етапом Чемпіонату склалася досить цікава ситуація в загальному заліку, а саме – після провальної гонки Швеця Дениса(7місце) та успіху Василевскього Олександра(1 місце) двох лідерів чемпіонату розділяє лише 4 бали. А при умові, що заключний етап відбудеться 27 жовтня в Києві на картодромі Інгул-карт, де Олександр вже звично дуже швидкий – доля головної нагороди вирішиться саме там. Третє місце будуть розігрувати аж 6 пілотів – Наумов (Київ, Інгул), Максимейко (Черкаси), Макаренко (Київ, Караван), Король (Вінниця), Ядренцов (Черкаси) та Гарбар (Черкаси), які йдуть дуже щільно один за одним. Нажаль з цього списку відколовся дуже швидкий Морозов Юрій з Чернігова, який через дискваліфікацію не набрав у останній гонці жодних очок.

Боротьба гарантовано буде неймовірна, тож запрошуємо всіх небайдужих до автоспорту 27 жовтня на Інгул-карт на заключний етап Чемпіонату України з хобі-картингу серед аматорів!

Нагадуємо, що прийняти участь в цих змаганнях має змогу кожен бажаючий!

Повну турнірну таблицю можна подивитись тут

Фотозвіт буде тут

Регламент Чемпіоната тут

По всім питанням відносно даного чемпіонату та взагалі картингу можно звертатись за телефоном (063) 994-99-69, Петренко Олександр.

www.kartodrom.com.ua

p.s. Щоб виграти, або програти треба спочатку прийняти участь🏝.

p.p.s. Кохайтеся – країні не хватає пілотів🏝)).