Главная / Новости / Нагородження переможців сезону 2020 і фінальний марафон

Нагородження переможців сезону 2020 і фінальний марафон! 🏆

7-го листопада на картодромі відбулася заключна гонка сезону 2020 року, а саме командний 3-х годинний марафон ⏰

Також у цей день відбулося нагородження кращих пілотів сезону 2020 на кожній з наших ліг.

Забігаючи наперед, скажемо, що формат гонки виявився неймовірно «бомбічноракетопетардно» цікавим і зайшов абсолютно всім настільки, що було вирішено в наступному році проводити його щомісячно на регулярній основі 🔝

Коротко про формат:

  • дистанція 3 години рівно.
  • команда 2-4 людини
  • 8 обов'язкових піт стопів на команду по 1 хв 30 сек. кожен. (Нестача пітів штрафується 3 хв за 1 піт)
  • На піті може перебувати тільки 1 команда!
  • При заїзді на піт обов'язкова зміна машини на ту, яка в даний момент на пітлейні.
  • При пітстопі НЕ! Обов'язкова зміна пілота
  • Вікна піт-стопів не регламентуються - заїжджайте коли хочете!
  • Хто після закінчення 3-х годин наїздив більше кіл, той «красавчик» 😎

Головним приводом для зборів послужило бажання відзначити і нагородити кращих пілотів сезону 2020 на наших місцевих лігах!

Переможцям ми підготували пам'ятні кубки, а також захисні дощові комбінезони чемпіону цього року.

Кращими в цьому сезоні стали:
Ліга Новачків:
🥇 1 місце - Скриль Анатолій
🥈 2 місце - Блохін Євген
🥉 3 місце - Шумаков Петро

У так званій «вищій» лізі Fast League - бронзу забрав Дубінка Юрій, дуже підтягнувшийся по темпу в цьому році 🥉

2 місце зайняв триразовий переможець чемпіонату Швець Денис 🥈

Чемпіоном сезону 2020 став «важковаговик» Ліхопуд Сергій, який кількома роками раніше перемагав у нашій IT-лізі! 🥇

Ну і власне, марафон! У цей день вдалося зібрати 4 команди, по три людини кожна - M & Ms (Ревенок М., Петренко О., Наюк А.), Васильки (Василевський, Фаткулін, Лямцев), Pride (Дубінка, Рудник, Кондратенко) і одна команда в складі двох осіб Ліхопуда і Олександра Ревенко, під патріотичною назвою Kartodrom! :)

Після жеребкування команди в леманівському стилі взяли старт і поїхали на дистанцію 3 години (що в підсумку стало еквівалентом 358 колам і десь по годині для кожного пілота) в порядку Pride-Васильки-Kartodrom-M & Ms.

Після десяти кіл прямої боротьби на треку команди перетасувалися в порядку Васильки-M & Ms-Pride-Kartodrom і потім пішли піт стопи, після яких точне розташування на дистанції відносно один одного команди могли лише приблизно прикидати розумом.

Після 8 обов'язкових пітів у команд залишилося рівно година дистанції на останній відрізок. Команда Kartodrom завдяки своїм стабільно швидким відрізках випереджала найближчого суперника M & Ms майже на 3 кола, їм на п'яти в свою чергу наступали Васильки.

Однак ближче до другої половини відрізка лідери почали різко втрачати темп і програвали позаду їдущим майже секунду з кола.

До цього додався ще й контакт з круговим, який дозволив M & Ms вийти в лідери до самого кінця гонки. Після 3-х годин нон-стопу в бойовому темпі на фініші команду переможця M & Ms і Kartodrom розділяло всього лише 13,5 секунд!!!, які були в основному продиктовані «затикаючи» в кругового.

В іншому випадку менеджери команд прогнозували фініш пліч-о-пліч після 360 кіл !!!, що просто неймовірно круто підкреслює топ-рівень пілотів Картодромовскої обойми!

Третіми на фініш з відставанням в коло прибула команда Васильки. Четвертими на фініші з відставанням ще кілька кіл стала команда Pride.

Гонка і її формат зайшла настільки, що розмови про тактику, стратегію піт стопів і темпи на трасі літали в повітрі до самого вечора!

Учасники з запалом обговорювали сезон 2020 і плани на наступний під приготовані у нас частування - смачний плов і вуха, ну і звичайно ж келих відмінного вина, за що окремо приносимо подяки нашим чудовим кулінарам Дубинці Юрі і Бондаренко Олені!

Отже, ось кілька фото з минулої гонки, ну а вас ми чекаємо в наступному гоночному сезоні 2021! ✌️

Вітаємо переможців марафону і чемпіонату сезону 2020 і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, адже як сказав колись один з великих чемпіонів - «Зазнавши одного разу смак перемоги, ти будеш шукати його знову і знову все своє життя...»

Новачки 2020 в наступному році будуть вже не новачки :) і поїдуть в фаст лізі. Ну а тих, хто давно хотів спробувати себе в змагальному процесі, запрошуємо вже до нового складу ліги новачків!

Побачимося в наступному році! ✌️

Всім добра, здоров'я і картингу!!!)))