Главная / Новости / Підсумки 1-го етапу Чемпіонату України з хобі-картингу

20.07.2020, за традиційної підтримки AUTO.RIA в Черкасах відбувся перший етап Чемпіонату України з хобі-картингу 2020.

Черкаси зібрали майже півсотні (49) учасників із різних регіонів: Чернігова, Вінниці, Києва, Харкова, Дніпра та Черкас. З кожним роком пілоти стають все більш досвідченими та впевненими ,а тому боротьба між ними непередбачувана та видовищна.

Черкаси також вже другий рік поспіль нагороджують три категорії пілотів окрім основних: залік дівчат "Girls" , діти "Junior" та залік для пілотів вагою 95+ "Oversize". Цього року було змінено формат змагань,що дало змогу поборотися за перемогу абсолютно всім пілотам і цим фінал гонки мав бути ще більш непередбачуваним.

За результатами змагань фіналістами першого етапу Чемпіонату України стали : бронзовий призер - Василевський Олександр(м. Чернігів), срібний призер - Снігур Віктор (м. Черкаси) , золото виборов - Гарбар Валентин (м. Черкаси).

В командному заліку на подіумі опинилися : 3 - м. Вінниця 2 - м. Харків 1- м. Черкаси. Загалом черкаський етап став справжнім випробуванням для всіх учасників, особливо якщо брати до уваги, що у цьому сезоні немає явних аутсайдерів та фаворитів, конкуренція наразі особливо висока!

Всіх, хто відчуває в собі гонщика і бажає випустити його назовні, запрошуємо на 2й етап Чемпіонату, який відбудеться 11го липня в Чернігові в картинг-центрі «Картодром».

Попереду у гонщиків весь сезон, 6 міст і 7 етапів, а тому саме час доєднатися до нашої гоночної тусовки і Вам!

Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме: