Главная / Новости / Підсумки 2-го етапу Кубку Міст України

19 червня, у Вінниці, на треку «GT karting club», за підтримки AUTO.RIA був проведений 2-ий етап Кубку міст України з хобі-картингу 2021 серед аматорів.

У Чемпіонаті прийняли участь 34 пілоти, з різних міст України, а саме: Чернігів, Вінниця, Київ, Черкаси.

День був надзвичайно насиченим та щільним по боротьбі! Ще б пак, у фіналі на перемогу було аж 4! претенденти з трьох різних міст, а у двох із них перемогу вирішував тільки бонусний додатковий бал за краще коло у фіналі!! Відеозвіт перегонів:

Місця на подіумі , в особистому заліку розподілились таким чином:
1-ше місце – Танцюра Денис – Черкаси – 39 балів
2-ге місце – Петренко Олександр – Чернігов – 38 балів
3-тє місце – Наумов Євген – Київ – 34 бали

Окрім нагородження переможців у основному заліку, був проведений підрахунок балів для трьох окремих заліків – командного, «Junior» та «95+».

В залік «Junior» для підлітків до 15 років було виділено 4 учасники. Трійкою лідерів стали: Мартолог Кирил (м. Київ) – 28 балів(кваліфікація 33,821с), Волошин Тимур (м. Київ) – 28 балів(кваліфікація 33,884с), а також Лутковський Назар (м. Вінниця) – 23 бали.

Переможні місця у заліку «95+» вибороли: Пасічник Олександр(м.Вінниця) – 20 балів, Юзенко Антон (м. Київ) – 17 балів(кваліфікація 34,522с) та Дубинка Юрій (м. Чернігів) – 17 балів(кваліфікація 34,823с).
За підсумками результатів трьох найкращих пілотів від кожного міста, у командному заліку відрив у лідера був відчутним, а боротьба за 2-гу сходинку – була досить щільною.

Перше місце здобула команда з міста Черкаси (Танцюра Денис, Ядренцов Дмитро, Смалько Юрій) – 97 балів, друге – команда міста Київ (Наумов Євген, Мартолог Кирил, Волошин Тимур) – 90 балів, бронзу ж виборола команда з Чернігова (Петренко Олександр, Лихопуд Сергій, Ревенок Олександр) – 88 бали.