Главная / Новости / Підсумки 3-го етапу Кубку Міст України

10 липня за традиційної щорічної підтримки AUTO.RIA та партнеру ТМ Laska в Черкасах на Набережному треку відбувся третій етап Кубка Міст України з хобі-картингу 2021.

На гонку зібралося 56 учасників із рекордної кількості регіонів: Чернігів, Вінниця, Київ, Харків, Кропивницький, Херсон та Черкаси.

Цього року було прийнято рішення залишити формат змагань 2020 сезону, із певними доопрацюваннями. Рішення організаторів достатньо вдале, адже даний формат дає змогу поборотися за подіум абсолютно всім спортсменам, і до останнього фінального заїзду панує повна інтрига та непередбачувані розклади.

За результатами змагань черкаського етапу Кубка Міст 2021 переможцями стали:
бронзовий призер - Яцюк Олексій (м. Харків)
срібний призер - Петренко Олександр (м. Чернігів)
золото виборов - Снігур Олександр (м. Черкаси).

В командному заліку на подіумі опинилися:
3 - м. Харків "PIONER"
2 - м. Чернігів "Kartodrom RT"
1 - м. Черкаси "KK CHERKASY"

Загалом етап став справжнім випробуванням для всіх учасників і організаторів, особливо якщо брати до уваги аномальну спеку, що панувала в день проведення змагань. Всім учасникам довелося проявити неабияку витримку, щоб змагатися в таких нелегких умовах. Наразі Чемпіонат 2021 впевнено крокує до свого екватору, явних фаворитів у особистому та командному заліку ще немає, тож найцікавіше чекає нас попереду.

Дякуємо за підтримку нашим незмінним партнера AUTO.RIA, ТМ LASKA та із нетерпінням чекаємо на наступний етап 28 серпня у м. Харкові.

Переможці та призери отримали пам’ятні кубки і медалі, а також чудові подарунки від наших партнерів AUTO.RIA та Inter Cars - Чернігівська Філія.

Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме:
Компанія AUTO.RIA
Магазин автозапчастин Inter Cars - Чернігівська Філія
Краще таксі в місті RED TAXI 5577 - Чернигов
Radio ROKS,
а також Andrey Mimansa!

Результати етапу, загальний залік ТУТ та на сайті https://www.sodiwseries.com

Фотозвіт ТУТ.
Регламент Чемпіонату ТУТ.

Відносно всіх питань стосовно чемпіонату і взагалі картингу звертайтеся за телефоном (063) 994-99-69, Петренко Олександр, www.kartodrom.com.ua

Нагадаємо - долучитися да наших рядів має можливість кожен бажаючий, тож приєднуйтесь до нас на наступному етапу в Харкові, який пройде 28-го серпня на базі картодрому Pioneer!

До нових зустрічей на треку!!!

p.s. Щоб виграти, або програти в гонці – треба для початку прийняти в ній участь
p.p.s. Кохайтеся, країні не хватає пілотів!!!