Главная / Новости / Підсумки 4-го етапу Чемпіонату України з хобі-картингу

22 серпня, за традиційної підтримки AUTO.RIA, на треку «2G Circuit» пройшов 4-й етап Чемпіонату України з хобі-картингу серед аматорів.

Етап зібрав 41 пілота, 8 команд та 7 міст – Київ, Чернігів, Одеса, Харків, Черкаси, Вінниця та Дніпро.

Незважаючи на те що, по суті це був «домашній етап» для пілотів з Києва, досить потужну боротьбу і, як наслідок перемогу, здобув Бурим Сергій із Харкова. Друге та третє місце посіли двоє київських пілотів Демяненко Дмитро та Гарачун Олександр.

За традицією, окрім нагородження переможців в абсолютному заліку, було заявлено також три заліку поза серією. В заліку для прекрасних гонщиць "Girls" перемогла Сериченко Марія з Харкова, друге місце в цьому заліку посіла Павлюк Анжеліка (Київ), бронзу виборола Кублицька Наталія (Київ). В заліку для важковаговиків «95+» переміг Олександр Боженков, друге місце посів Ерофеев Денис (Харків), а третю сходинку посів Лихопуд Сергій (Чернігів).

В командному заліку в цей раз прогонозовано перемогла команда Ingul-Kart (Київ). На подіум також зайшли команда «Піонер»(Харків) на друге місце та Чернігівська команда “Kartodrom” на третє.

Вітаємо переможців🎉 та запрошуємо на 5й етап серії, який відбудеться 19 вересня у місті Вінниця.

Переможці та призери отримали пам’ятні кубки, а також чудові подарунки від наших партнерів AUTO.RIA та «Car Detail Lab».

Організатори також дякують партнерам чемпіонату за підтримку, а саме:

Компанiя AUTO.RIA
Магазин електроніки @tosik_up Магазин автозапчастин Inter Cars - Чернігівська Філія
Краще таксi в мiстi RED TAXI 5577 - Чернігів
Radio ROKS,
а також Andrey Mimansa

Результати етапу тут.

Регламент Чемпіонату тут.

Відносно всіх питань стосовно чемпіонату і взагалі картингу звертайтеся за телефоном (063) 994-99-69, Петренко Олександр

p.s. Щоб виграти, або програти в гонці – треба для початку прийняти в ній участь!

p.p.s. Кохайтеся, країні не хватає пілотів!!!