Главная / Новости / Підсумки 7-го етапу Чемпіонату України з хобі-картингу

В п'ятницю, 13.11.2020, за традиційної щорічної підтримки AUTO.RIA  в Черкасах на критому треку пройшов передостанній етап Чемпіонату України з  хобі-картингу 2020. Черкаси зібрали 43 учасників із різних регіонів: Чернігів, Вінниця, Київ, Харків, Дніпро та Черкаси.

З кожним роком пілоти стають все більш досвідченими та впевненими, а тому боротьба між ними непередбачувана та видовищна. Проте, не менше здивували і початківці, які дуже достойно вигляди у заїздах на фоні "бувалих" пілотів.

Цього року було змінено формат змагань,що дало змогу поборотися за перемогу абсолютно всім спортсменам і цим самим фінал гонки був ще більш непередбачуваним. За результатами змагань черкаського етапу Чемпіонату України переможцями стали : бронзовий призер - Петренко Олександр (м. Чернігів), срібний призер - Василевський Олександр (м. Чернігів) , золото виборов - Гарбар Валентин (м. Черкаси). В командному заліку на подіумі опинилися:

3 - м. Харків
2 - м. Чернігів
1 - м. Черкаси

Загалом етап став справжнім випробуванням для всіх учасників, особливо якщо брати до уваги, що у цьому сезоні немає явних аутсайдерів та фаворитів, конкуренція наразі особливо висока!  Дякуємо за підтримку нашим незмінним партнера AUTO.RIA та чекаємо на фінальний етап у Києві.

Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме: