Главная / Новости / Результати 2го етапу Чемпіонату України

8 червня на базі Картинг-центру «Картодром» в Чернігові, при підтримці AUTO.RIA, відбувся другий етап Чемпіонату України з хобі-картингу серед аматорів.

Погода в цей день була дуже теплою і навіть дощовий прогноз, який так і не збувся, не лякав тих , хто вирішив показати свою швидкість на треку. На цей раз гонка зібрала на старт 35 пілотів і 6 команд. Конфігурація траси очікувано була змінена на нову, а тому всім пілотам потрібен був «пристріл» до нових умов. Техніка витримала на цей раз всі навантаження, без будь-яких проблем. Таким чином старт етапу почався практично без затримки, а всі пілоти встигли проїхати по декілька тренувань, що, як наслідок, подарувало нам фантастичну і дуже щільну по часу боротьбу.

Поул-позицію на цей раз здобув Швець Денис(32,82) із Славутича, випередивши свого сокомандника Василевського Олександра(32,88) на 0,06 сек. Саша, згодом, вимушений був зійти з дистанції із-за отриманої раніше травми (хоча мав практично 100%ний шанс вийти в фінальну частину). Далі розташувалися Гарбар(32,91) з Черкас, Богайчук(33,02) з Києва та Король(33,05) з Вінниці. Щільність кіл була,як і в попередньому етапі, дуже великою. Так в 1 секунду вмістилося 30 пілотів, 20 з яких увійшли в 0,5сек.

Боротьба на цей раз буда досить коректною, в порівнюванні з першим етапом, а тому суддівскіх поправок було вдвоє менше. Всі пілоти отримали досить добрий тренувальний накат, а тому хіти пройшли в дууууже рівному темпі у виконанні практично всіх гонщиків. Бонусний заліковий бал за кращий час кола у хітах тепер отримували пілоти далеко не з першої, або другої груп, що свідчило про фантастичний рівень всіх, без виключення, учасників. В таких умовах пілотам досить важко було атакувати один одного, але по цих же причинах атаки і контратаки були в основному дуже підготовленими і видовищними. Долю фінішних позицій вирішували соті і тисячні секунди, а ті, хто раніше був не обговорюваним фаворитом, подекуди (до подиву всіх), фінішували на позиціях, що провалювали їх глибше по групам.

Після всіх 3х сесій відбіркових хітів до фіналу вийшли Богайчук Валик (Ingul-kart, Київ), Швець Денис (Kartodrom, Чернігів) та зразу три гонщики з Черкас - Гарбар Валентин, Звягин Григорій, Ядренцов Дмитро.

Фінальну гонку пілоти проїхали відбійник до відбійника до самого фінішу, не даваючи один одному ніякого права на помилку. Тільки Ядренцов на перших колах не встиг зачепитися за лідерів, хоча потім і вийшов на потрібну швидкість, але було вже запізно. Всі ж інші їхали один від одного в декількох сантиметрах з абсолютно рівними показниками швидкості кола, а тому будь-яка помилка могла коштувати «мимохідним потягом» всіх переслідуючих. Але помилок ніхто собі не дозволяв, а рівноприскорюючийся темп всіх пілотів, хоча і дав фіналу напругу і невизначеність до самого фінішу, але так і залишив глядачів без прямих атак на позиції.

Результуюча таблиця етапу після всіх заїздів склалася наступним чином:

На відміну від 1ї гонки, на цей раз подіум розділили пілоти з трьох різних міст – Богайчук (Київ), Швець (Славутич) та Гарбар із Черкас. Це дуже круто, адже свідчить, що яскраво вираженого фавориту нема і попереду нас чекає дуже цікава боротьба за перемогу.

Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме:

Компанія AUTO.RIA

Магазин автозапчастин Inter Cars - Чернігівська Філія

Краще таксі в місті RED TAXI 5577 - Чернигов

Фотозвіти вашого свята - Raskachaem_Chernigov

Radio ROKS

Мережа фітнес-центрів "X-Line sport" , а також [Andrey Mimansa] (https://www.facebook.com/andrey.mimansa)!

Нагадуємо, що прийняти участь в цьому чемпіонаті можуть всі бажаючі, а тому всіх, хто відчуває в собі гонщика і бажає випустити його назовні ☺, запрошуємо вже на 3й етап Чемпіонату України з хобі-картингу серед аматорів, який відбудеться 6го липня в Черкасах в картинг-клубі «Cherkassy Karting Club» на набережній (телефон для довідок (063) 190-47-03

Результати етапу тут

Фотозвіт тут

Регламент Чемпіонату тут

Відносно всіх питань стосовно чемпіонату і взагалі картингу звертайтеся за телефоном (063) 994-99-69, Петренко Олександр

www.kartodrom.com.ua

p.s. Щоб виграти, або програти в гонці – треба для початку прийняти в ній участь☺

p.p.s Кохайтеся, країні не хватає пілотів☺☺☺!!!